IMPLANCE - Dental Implant System
IMPLANCE - Dental Implant System
Implance Pakistan Eğitimi - 2. Modül

Değerli distribütörümüz Sn. Dr. Gulraiz Khan tarafından organize edilen Implance Pakistan eğitim oturumlarının 2. modülü, 14-16 Temmuz 2017 tarihleri ​​arasında Cuma-Pazar günleri arasında gerçekleşti.

Implance sponsorluğunda gerçekleşen bu 3 günlük eğitimlerde, öğrencilere ve de hastalara katılım tamamen ücretsiz olup, öğrenciler İngiltere'de prestijli diş implantları uzmanı Dr. Kashif Hafeez tarafından implant ameliyatlarında yönlendirilerek pratik tecrübe kazanmaktadır.

Dr. Kashif Hafeez, Royal College of Surgeons Edinburgh'da ve Royal College of Surgeons İrlanda'nın bir üyesidir. Royal College of Surgeons Edinburgh tarafından İngiltere güney batı bölgesi için bölgesel bir dişhekimliği danışmanı olarak atanmış ve bu göreve atanan ilk İngiliz Pakistan diş hekimi olma başarısını elde etmiştir. Dr. Hafeez, Royal College of Surgeons Edinburgh ve Royal College of Surgeons İrlanda'nın temsilcisi olarak diş implantları üzerine uluslararası konferanslar vermekte ve uzun yıllardan beri diş hekimlerine diş implantları uygulamalrını öğretmekle aktif olarak çalışmaktadır

IMPLANCE - Dental Implant System       IMPLANCE - Dental Implant System
implance © 2020